$4.50 per day for food for one person? I did it for about five years, between 2004 and 2009. (Grad school and tight budgeting.)
Scott Stantis
March 20, 2014
September 30, 2017
$4.50 per day for food for one person? I did it for about five years, between 2004 and 2009. (Grad school and tight budgeting.)